Müüme uusi ja kasutatud varuosi põhiliselt Euroopa ja Ameerika päritolu autodele, vähesel määral ka Aasia päritolu autodele. Meie meeskond on avatud kõikide väljakutsete ees, seega kui on mõni eriti keeruline probleem, millele lahenduse leidmine tundub keeruline, siis võta meiega ühendust. Meie suhtume igasse probleemi täie tõsidusega ning pühendame ennast 100%.

 

Kasutatud varuosi tarnime põhiliselt Leedust, Poolast ja Saksamaalt. Teeme koostööd mitme erineva lammutusega. Tarneaeg on tavaliselt kuni 3-10 tööpäeva, olenevalt detaili asukohast.

 

Samuti on meie kaudu võimalik osta A-varuosi (originaal varuosad ja tarvikuid) Mercedes-Benz, BMW, Opel ja Volkswagen-Audi grupi autodele. Varuosad tarnitakse otse Saksamaalt 5-7 tööpäeva jooksul.

 

Müüme kõikide tootjate B-varuosasid, lähtume valiku tegemisel kliendi soovidest (arvestame läbisõitu, sõidutingimusi). Omame pikaajalist kogemust erinevate tootjatega ning teame toodete kvaliteeti, seega oskame alati soovitada parimat. Tarne on B-osadele 1-3 tööpäeva. Allpool on toodud mõned vähesed kaubamärgid, mille müügiga tegeleme igapäevaselt.